Výhradní importér autolaků PPG do ČR

Obchodní zástupci

Jiří Zlatuška
vedoucí divize autolaků
jzlatuska@spectrum-franek.cz +420 606 62 14 56
Dalibor Tuž
vedoucí průmyslové divize
dtuz@spectrum-franek.cz +420 483 368 676, +420 606 688 422
Stanislav Šimon
letecký průmysl
celá ČR
ssimon@spectrum-franek.cz +420 483 36 86 38, +420 724 731 946
Lukáš Levora
vedoucí pobočky Písek
Jihočeský kraj, Plzeňský kraj
llevora@spectrum-franek.cz +420 602 755 020
Ladislav Porcal
vedoucí pobočky Hradec Králové
Královéhradecký kraj
lporcal@spectrum-franek.cz +420 602 168 552
Ota Bartovský
autolaky, průmyslové barvy
Liberecký kraj, Středočeský kraj
obartovsky@spectrum-franek.cz +420 602 240 806
Šárka Češková
autolaky, průmyslové barvy
Liberecký kraj, Středočeský kraj
sceskova@spectrum-franek.cz +420 778 077 755
Zuzana Burešová
autolaky
Praha, Středočeský kraj
zburesova@spectrum-franek.cz +420 602 240 807
Veronika Hrušková
autolaky
Praha, Středočeský kraj
vhruskova@spectrum-franek.cz +420 724 344 392
Luboš Fejkl
autolaky, průmyslové barvy
Královéhradecký kraj
lfejkl@spectrum-franek.cz +420 725 058 977
Jakub Formánek
autolaky, průmyslové barvy
Královéhradecký kraj
jformanek@spectrum-franek.cz +420 777 520 880
Jiří Hamouz
autolaky, průmyslové barvy
Karlovarský kraj, Plzeňský kraj
jhamouz@spectrum-franek.cz +420 727 875 201
Martin Havel
průmyslové barvy
celá ČR
mhavel@spectrum-franek.cz +420 602 446 352
Miloslav Hrádek
autolaky, průmyslové barvy
Praha, Středočeský kraj
mhradek@spectrum-franek.cz +420 602 162 246
Vít Hrubý
autolaky, průmyslové barvy
Morava
vhruby@spectrum-franek.cz +420 606 688 303
Filip Janda
autolaky, průmyslové barvy
Liberecký kraj, Ústecký kraj
fjanda@spectrum-franek.cz +420 724 06 30 84
Pavel Janoušek
autolaky, průmyslové barvy
Královéhradecký kraj
pjanousek@spectrum-franek.cz +420 724 850 643
Michal Jégr
autolaky, průmyslové barvy
Liberecký kraj, Středočeský kraj
mjegr@spectrum-franek.cz +420 602 446 351
Jan Kapic
průmyslové barvy
celá ČR
jkapic@spectrum-franek.cz +420 724 850 644
Pavel Přikryl
autolaky, průmyslové barvy
Morava
pprikryl@spectrum-franek.cz +420 774 447 806
Martin Banaš
průmyslové barvy
Slovenská republika
mbanas@spectrum-franek.cz +421 940 322 722